FK Litol – Městec Králové

Branky: 2x Lepka L., Mazáček, Poustka, Řehák Jakub

Hráli: Haizler – Lepka L., Mazáček, Droberjar, Řehák Jakub, Steiner, Šesták O., Král A., Rozlivek, Fárka, Poustka, Janík, Strnad

V prvním podzimním střetnutí nové sezony, jsme přivítali tým Městce Králové. S tímto soupeřem obvykle sehráváme krásná vyrovnaná utkání a tak se měl hladový divák na co těšit. První půle se nám náramně vydařila. Ačkoliv jsme do utkání naskočili s půlkou nového týmu díky posunu ročníků a bez jakéhokoliv přípravného utkání, kluci velmi mile překvapovali! Nádherně kombinovali, hýřili pohybem a ještě lépe zakončovali. Zkrátka bylo na co koukat a utkání se muselo líbit. Chuť kluků, po delší zápasové pauze, byla obrovská a soupeř opravdu spíše jen bránil a na hřišti byli jednoznačným pánem domácí sršni.

V druhé půli přišlo naše polevení, lépe řečeno docházely síly. Nepřesné přihrávky se kupily a tak se soupeř dostával čím dál více do hry. Naše obrana v čele s brankářem odvracela výpady městeckých s vypětím všech sil a nebylo divu, že i soupeřovi se nakonec podařilo vstřelit branky. Ke konci utkání však sršni zmobilizovali poslední zbytky sil, nabrousili žihadla a bodli důraznou, gólovou pojistku do kožichu hostí. Ti jakoby tímto okamžikem ztratili naději na úspěch a utkání už se dohrálo pod naší taktovkou. Z druhé půle je třeba se poučit a neopakovat více stejné chyby, jelikož bylo jasně vidět, že se to nevyplácí. Z jasného utkání bylo totiž drama a to zcela zbytečně. Klukům patří i tak velký dík za jejich výkony!

Michal Jareš

1.9.2018 10:00 Žáci 10 +1 - okresní přebor skupina A 2018/19 2018 - 2019