FK Litol – Lysá nad Labem

Branky: Lepka L., Poustka, Řehák Jakub

Hráli: Haizler – Furgalák M., Steiner, Šesták O., Prach, Král Albert, Pokovba, Droberjar, Strnad, Šimon V., Lepka L., Řehák Jakub, Poustka

Po druhé během krátké doby jsme změřili se soupeřem, na mapě, nejbližším. Utkání nabídlo spoustu krásných momentů na obou stranách a tak přítomní diváci určitě nelitovali, že na utkání dorazili. Sršni tentokráte chtěli diktovat tempo hry, jakoby měli v hlavách odplatu za nedávné utkání na soupeřově hřišti. Po zásluze jsme šli do vedení a snažili se dál soupeře přehrávat. Ten byl však směrem dopředu velmi nebezpečný a jeho rychlé kontry zaváněly vždy nepříjemností a tak jsme museli být na pozoru. Do poločasu byly k vidění dvě branky na obou stranách a tak to do druhé půle bylo zcela otevřené.

Hlad žluto-černých po výhře v tomto utkání však tentokráte zvítězil. Když jsme strhli vedení na svou stranu bylo na klukách vidět odhodlání utkání již nepustit. Ačkoliv v závěrečné pětiminutovce měli hosté pár nebezpečných závarů před naši brankou, gól z toho nevytěžili. A tak jsme se z vítězství tentokráte, mohli radovat my. Kluci dnes do jednoho předvedli velkou vůli a chuť po vítězství a když se k tomu přidala fotbalovost a kolektivní pojetí bylo ze zápasu vítězné odpoledne. Všichni zaslouží poděkování za to, jak reprezentovali klub i sebe samotné.

Michal Jareš

13.10.2018 10:00 Žáci 10 +1 - okresní přebor skupina A 2018/19 2018 - 2019