FK Litol – Hradišťko

7.10.2017

Góly: 6. Šemberk, 13. Černý, 55. Eliška, 58. Kejha, 65. Loudil (p), 77. Loskot, 79. Zikmund, 80. Černý – 74. Bašus, 85. Novotný

Sestava: Loudil – Šesták, Jareš, Papáček, Křáp – Šemberk, Eliška, Černý, Kejha – Fér, Loskot©

Střídání: 50. Brychta (Křáp), 56. MD7 (Šemberk), 56. Novotný (Šesták), 60. Zikmund (Eliška) – 46. Serbus (Křivský)

Poločas: 2:0,

Karty žluté: 0:1, Střídání: 4:1, Diváci: 80

Koeficient krásy předvedené hry: 6/10

Hornets are back!

JB: Vítejte u přímého přenosu ze hřiště v topolech, kde litolští sršni přivítají poslední celek tabulky TJ Hradištko. Jelikož minulé kolo měla hra litolské defenzivy k dokonalosti asi tak daleko, jako tučňák patagonský k předsedovi OSN nechme se dnes překvapit, zda už se opeřenec alespoň přiblížil k mexickým hranicím.

PK: I já vás dnes vítám u televizních obrazovek, a přestože mám také informace o tom, že trenér Šťastný Jareš provedl pár změn v sestavě, jsem zvědav, zda se tato personální rošáda projeví a nebude ohrožena součinnost mužstva.

JB: Pavle, co bylo příčinou toho, že minulý výkon litolských měl společné s fotbalem asi tak jako maďarská klobása s racionální výživou?

PK: Chybělo srdíčko.

5‘ JB: A máme tu úvodní minuty zápasu a já snad vidím dvojitě – ať se podívám, kam se podívám, všude Šemberk. A to přísahám, že jsem střízlivý!

6’ PK: A teď můžeme vidět jeho vynikající práci, Šemberk právě zametl se stoperem Rákosem jako zkušená uklízečka. 1:0

13‘ JB: Teď se ukázalo, že Černého čtyřiačtyřicítka umí být sakra nebezpečná. Nemyslím tím jeho ženu, ale kopačku ve velikosti 44! 2:0

30’ JB: Lukáš Fér je jako žena. Nedá a nedá. Ty jeho voňavky jsou mu platné jak hadovi bačkory.

35’ PK: Akce Litole jsou efektivnější, byť bez gólového efektu.

40’ JB: Trenér Šťastný teď cvičí na střídačce prostná jako olympijský vítěz.

44’ PK: A konec první půle už je za dveřmi, dalo by se říct, že už podupává v předsíni… … a to jsou moc pěkné zvuky.

50’ JB: V celku domácích přichází střídání a ze hry odstupuje Křáp. V následujících měsících s ním trenér Šťastný Jareš cvičil, jako ženy s obručí… a jak to vypadá, práce se vyplácí.

51’ PK: Ano, a tato Eliškova střela měla nápis: nevšímejte si mě, jenom procházím.

55’ JB: Potom, co Šesták odhlavičkoval zády, se k míči dostal Eliška, jehož noha byla proklatě vysoko, ale trefuje do vinglu. 3:0

56’ PK: A máme tu střídání, nastupuje Dzurko, který minule hrál takovou tužku, že by se i v Koh-i-nooru divili.

58’ JB: Střela, kterou vyslal Kejha a která skončila v bráně, by předběhla i žížala Julie. 4:0

60’ JB: Hraje se jen na jedné polovině hřiště, z toho bude mít radost správce hřiště.

65’ PK: Tak tohle byl faul už od půlící čáry! Jasná penalta. Součinnost je dnes na opravdu dobré úrovni. 5:0

70’ JB: Zahrádka se sice rozběhl, ale narazil na šraňky jménem Zikmund.

74’ JB: No jak tak na Loudila koukám, tak bych se s ním nechtěl hádat o to, kdo bude mýt dnes nádobí. 5:1

77’ JB: Loskot proměnil tuhle šanci, lehčí si snad ani nemohl přát. Bylo to ještě lehčí, než vystudovat práva v Plzni a to je co říct. Leváci jsou potřeba v každém týmu, ale ne, když odjakživa kopou pravou. 6:1

79’ JB: Zikmund právě vstřelil branku a samou radostí se vznesl jak něžný butterfly letící za Helenkou… 7:1

80’ PK: Tenhle centr by Novotný nestihnul ani na své nadupané motorce. Černý to však stihl a navyšuje skóre. 8:1

83’ JB: To se to v ochozech vlní, to se to vlní. Na těchto vlnách bych se chtěl houpat!

85’ JB: Potom, co Loudil namazal výhozem Novotnému na gól, nám dává gestem najevo, že toto by nechytil ani David Coperfield skříženej s chobotnicí. 8:2

89’ PK: Podívejte na toho Jareše, pane, ten běhá. Ten má snad dvoje plíce. Ten by určitě zajímal Muldera a Scullyovou.

86 PK: To byla od Zahrádky kosa, jak od prvorepublikového zemědělce… ŽK

90‘ PK: Tak viděli jsme dnes pěknou přehlídku gólů, které asi vévodila ta… hmm… asi mě teď žádná nenapadá.

90’ JB: I já se loučím a příště na kopanou!

Zapsal Eliška, NEeditoval Jareš

7.10.2017 16:00 Muži - III. třída skupina A 2017/18 2017 - 2018