FK Litol – FK Čechie Vykáň

michalMichal Jareš (trenér FK Litol):
Poslední vystoupení naší nejstarší přípravky v tomto ročníku nebylo úspěšné. Kluci do zápasu vstoupili naprosto bez chuti a odhodlání a soupeř je v první půli doslova rozcupoval. Nedařilo se nám téměř nic a výsledkem toho bylo velmi vysoké poločasové skóre. Po poločasové promluvě však najednou, jako mávnutím kouzelného proutku, nastoupili na hřiště zcela vyměnění sršni. Hýřili pohybem, povolenou agresivitou a chutí si zápas užít a pokusit se soupeře ještě potrápit. Naprosto jsme hosty svým přístupem překvapili a ti se velmi těžko prosazovali. Naše nepříjemná hra, dělala Vykáni veliké problémy a tak jak se naši borci nemohli prosadit v prvním dějství, tak se obraz hry nyní zcela změnil a byli to hosté, kdo se trápil. Sršni začali přidávat také branky, což jejich apetit ještě zvýšilo a druhou půli jsme nakonec vyhráli 4:3!!! Kluci se přesvědčili, že úspěch je vždy velmi blízko, avšak záleží vždy na jejich přístupu od samého počátku utkání. Za výkon v druhé půli si naši borci zaslouží poděkování a pochvalu, avšak nad přístupem v prvním dějství je třeba se zamyslet, jelikož tím rozhodně perfektní reklamu sobě ani trenérům neudělají a jejich tréninková dřina je tím zcela znehodnocena. Celou sezonu zakončíme účastí na tradičním přerovském turnaji, kterého se účastníme 11.6.2016.

Sestava: Říha – Prach, Hanzal K., Jakubal, Poledne, Žák, Zíta T., Šesták O., Král, Zoubek O., Janík, Hejzlar M., Šimon