FK Litol – FK Brandýs nad Labem

hřiště sever

BrandysLitol 4:8 Brandýs nad Labem

branky: 1x Martin Lepka, 1x Jan Knobloch, 1x Dan Holub, 1x Martin Cigánik

hráli: Šimon Hanke – Dominik Blecha, Martin Lepka, Zdeněk Jarolím, Adam Fér, Jan Knobloch, Jiří Hrabánek, Vít Kratochvíl, Dan Holub, Martin Cigánik, Marie Zemanová

hřiště jih

BrandysLitol 4:8 Brandýs nad Labem

branky: 1x Miroslav Šmíd, 1x Anežka Vošická, 1x Vojtěška Vošická, 1x  Adam Šesták

hráli: Jiří Ponec / Miroslav Šmíd – Miroslav Šmíd,  Jiří Ponec, Adam Šesták, Adam Votrubec, Šárka Zemanová, Robert Lašmanský, Timi Kropáček, Richard Lašmanský, Anežka Vošická, Vojtěška Vošická, Veronika Šimonová

Dne 12.10.2016 sehrála naše mladší přípravka v domácím prostředí přátelské utkání s Brandýsem nad Labem.

Na severním hřišti bylo již od první minuty tohoto utkání bylo jasné, že bude k vidění hezký fotbal. Oba týmy hrály kombinačně a na tuto věkovou kategorii předváděly hodně pohledný fotbal plný krásných momentů. Náš sršní roj svojí bojovností držel s fotbalově vyspělejším soupeřem krok a v uměleckém dojmu vstřelených branek se také nenechal zahanbit. Při pohledu na hřiště bylo jasné, že litolský fotbal má o budoucnost postaráno. Jen tak dál. Již teď se můžeme těšit na jarní odvetu, v které budou chtít sršáni soupeři prohru oplatit.

Na jižním hřišti se hrál pohledný fotbal zaměřený spíše na individuální kombinaci. Přihrávky se dařily našim svěřencům spíše na vlastní polovině hřiště při zakládání útoku. Na polovině hřiště soupeře již bylo přihrávek poskrovnu. Je tak evidentní, že naši svěřenci plně pochytili systém reprezentačního družstva a v budoucnu nebudou mít problém s přechodem do dospělé reprezentace, kde systém jí vlastní budou již mít zažitý. Je třeba pochválit oba brankáře, kteří se předváděli v nádherných zákrocích, stejně tak i hráče a hráčky v poli, kteří dobře usilovali o vstřelení mnoha gólů. Bohužel pro ně mnoho střel skončilo těsně mimo tyče. Čest výjimkám a úspěšným střelcům a střelkyním.

Radim Hanke, Jan Papáček

12.10.2016 17:00 Přátelská utkání mladší přípravky 2016 /17 2016 - 2017