FK Litol – FK Bohemia Poděbrady B

11.10.2016

Branky: 2x Řehák, Rozlivek, Lepka L., Zita

Hráli: Říha – Poustka, Houska Pavel, Rozlivek, Strnad, Zita, Droberjar, Lepka L., Fárka, Jakubal, Řehák

michalMichal Jareš – trnér FK Litol

Zápas nabídl perfektní podívanou, střetli se týmy s podobnou filozofií a herním pojetím. Oba mančafty se prezentovali fotbalovostí na hranici rizika a možná i za ní, a tak bylo opravdu na co koukat. Do vedení šli poděbradští, ale sršni rychle srovnali. Do poločasu se stejná situace ještě jednou zopakovala, ale sršni to opět dotáhli. Po obrátce to dlouho vypadalo, že už branky nepadnou, ale opak byl pravdou. S tím rozdílem, že do trháku šli sršni. Tím jakoby nakopli hosty k bezhlavému útočení. Od toho momentu měla hra neskutečné tempo a spád. Šance střídala šanci, před oběma brankami to vřelo, ovšem další branku přidali opět naši borci. Sršni nadšeně bojovali a kráčeli za vítězstvím, to jim nezkazila ani třetí branka v naší síti, jelikož naši rychlonozí borci dělali poděbraďákům velké starosti, a proto museli být stále na pozoru. Rychlé brejky byly smrtelné, a když jsme tři z nich nedokázali využít, přišel další a z něj páté žihadlo do hostující branky. Těsně poté zápas ukončil závěrečný hvizd a po něm nezměrná radost našeho týmu zakončená vítězným pokřikem přímo na hrací ploše. Sršni se dnes opravdu předvedli a jejich hra musela zahřát promrzlé přihlížející na zaplněných tribunách. Kluci si zaslouží velké poděkování za to, jak dnes zápas odmakali a co předvedli.

11.10.2016 17:00 Okresní soutěž mladších žáků 7+1 2016 / 2017 2016 - 2017

FK Litol – mladší žáci235Vítěz