FK Litol – FK Admira Praha

26.9.2015

Mbah dvěma góly rozhodl o výhře Litole.

Mcdon Mbah. Toto jméno si na Admiře Praha po sobotním utkání budou jistě pamatovat, neboť dvakrát pokořil gólmana Pellegriniho a de facto vystřílel litolským vítězství. Vstup do utkání si ale litolští představovali zcela jistě jinak. Již ve druhé minutě se trefil hostující Kolařík. O čtyři minuty později se dokázal prosadit Mcdon Mbah a začínalo se prakticky od znova. V závěru první půle se po individuální akci, která měla ligové parametry, prosadil znovu Mcdon Mbah. Ten si doslova pohrál s hostujícím obráncem a obstřelil gólmana Pellegriniho a Sršni vedli. Ve druhém poločase byla Admira rozhodně nebezpečnějším týmem. Nedokázala však proměnit svoje vyložené šance, nebo troskotala na gólmanovi Müllerovi. Litol si tak připisuje vybojované tři body, které je odpoutali ode dna divizní tabulky. Co ale musí litolští řešit, je konec hrajícího trenéra Jana Knoblocha, který v Litoli končí již po osmi odehraných kolech.

Branky: 6. a 44. Mbah – 2. Kolařík

ŽK: Kamlach, Sabó, Cáska – Mamurov, Vosický, Čmejla

Rozhodčí: Šob – Tryzna, Ježek

Diváci: 200

FK Litol: Müller – Bobek, Sabó, Knobloch, Jareš – Kamlach, Cáska, Ezeala, Korejza – Šmidrkal (65. Miškovský), McDon (85. Křivánek)

FK Admira Praha: Pellegrini – Komínek, Martinc, Vosický, Majer, Zahálka (84. Zolotuchin), Rybařík (62. Mošna), Macek, Paťha, Mamurov (46. Herc), Kolařík (79. Čmejla)

26.9.2015 16:30 Divize "C", 2015 - 2016 2015 - 2016

Celkem 2010

FK Admira Praha

5 Responses to FK Litol – FK Admira Praha

• Jan Knobloch (trenér FK Litol):

Po třech kolech jsme konečně mohli využít celý kádr. Tentokrát jsme citíli, že za každou cenu musíme bodovat a tak jsme hráli více ze zadu. Bohužel jsme dostali gól v prvních minutách zápasu po nedůrazu v našem vápně. Poté nám svými individuálními schopnostmi urval vítězství McDon Mbah. Jelikož jsem již v minulém týdnu oznámil rezignaci tak jsem rád, že jsem se rozloučil vítězstvím.

• Filip Zikmund

Dnes jsme museli urvat tři body. Podle mého názoru nejslabší soupeř v naší skupině. Bohužel zase nervák do poslední minuty, kdy nás zachránil často brankář Müller a nemohoucnost hostů. Prohospodařili jsme začátek soutěže, takže teď to musíme nahánět. S novým trenérem teď máme další dva soupeře a musíme získat šest bodů.

• Milan Korejza

Důležitý zápas jsme zvládli a naplno bodovali diky naší produktivitě, když jsme z minima šancí vstřelili dva góly. Soupeř který si vypracoval za celý zápas hodně vyložených šancí proměnil pouze jedinou.

• Z čeho už chceme dávat góly, koho už chceme porazit? Domácí ve druhém poločase jen zuby nehty bránili, ale mají tři body. Na zpáteční cestě bylo v autobuse hrobové ticho a hráči přemýšleli, co se stalo

• Jan Kamlach (hráč FK Litol):

Zápas začal špatně. Hned z kraje zápasu jsme dostali gól z rohu, kdy jsem neuhlídal náběh soupeře. Klíčové ale bylo, že jsme záhy vyrovnali a začalo se od znova. Důležitý byl také výkon Honzy Müllera, který nás během zápasu několikrát podržel. Soupeř měl více šancí, ty největší většinou po našich individuálních chybách, což náš brzdí už od začátku sezony. Naštěstí se nám na rozdíl od předešlých zápasů podařilo být efektivní v zakončení. McDon podal skvělý výkon, dal dva góly. Zvlášť ten druhý patřil mezi ty nejhezčí, na kterých jsem se kdy podílel. Byť jen malou měrou, přešel jsem přes jednoho hráče u lajny a přihrál mu, ale to jak si z prvního doteku Mbah přehodil obránce, přesprintoval ho a následně přesně zakončil skákavý míč z hranice vápna, mělo ligové parametry a budu jen doufat, že to nějaký skaut neviděl, jelikož už takhle nám bude chybět bojovnost a fotbalovost našeho teď už bývalého trenéra Knoblocha, kterého bych v tomto zápase také vyzdvihl. Podal velmi kvalitní výkon a tímto mu děkuji za vše, co pro tým udělal.