FK Litol – FC Nový Bor

15.8.2015

Penaltový rozstřel lépe zvládli hosté z Nového Boru

Litolští fotbalisté v prvním domácím utkání podlehli posílenému Novému Boru až po penaltovém rozstřelu, který si tak odváží bod navíc. Sršni i tentokrát v utkání vedli po brance Šmidrkala jenž se prosadil po přihrávce Knoblocha. Novoborští však dokázali po změně stran srovnat stav.

Branky: 37. Šmidrkal – 52. Pekař

ŽK: Bobek, Knobloch Rozhodčí: Vodrážka – Stieber, Žáková

Diváci: 160

FK Litol: Cink – Jareš, Bobek, Sabó, Korejza – Knobloch, Cáska (63. Mcdon), Ezeala, Kamlach (79. Křivánek) – Šmidrkal (82. Zikmund), Miškovský FC Nový Bor: Klouda – Norek (46. Mach), Čurgali, Kvída, Broschinský, Janů, Hoke, Kučera (61. Halbich), Pekař (81 Šimoník), Durdevič, Černý (77. Prieložný)

Článek soupeře zde

29Cink JakubBrankář0000

FC Nový Bor

3 Responses to FK Litol – FC Nový Bor

• Jan Knobloch (trenér FK Litol):

Oproti Trutnovu byl znát herní posun za což jsem rád. Ale je znát, že se spolu stále sehráváme z čehož plyne řada nepřesností díky kterým jsme se dostávali místy pod tlak, hlavně koncem prvního a začátkem druhého poločasu. Ačkoli jsme se ve druhé části první půle bránili dali jsme vedoucí gól. Ve druhém poločase jsme začali hrát až po obdržené brance. Škoda, že jsme nepřidali druhou branku, ale popravdě řečeno zápas mohl skončit 4:1 a nebo taky 1:4, takže bod beru. Vše si s klukama zhodnotíme a budeme dále pracovat na zlepšení herního projevu.

• Milan Korejza

Z naší strany ne moc povedené utkání. Soupeř hrál jednoduše a jeho nakopávané balóny za naší obranu nám dělali velké problémy. Dvakrát nás dokonce zachránila konstrukce brány. I tak se nám do poločasu podařilo vstřelit branku. Po změně stran nás soupeř zatlačil do naší šestnáctky. Po sérii několika rohových kopů naším nedůrazem se podařilo soupeři vyrovnat. Poté jsme se trochu oklepali, začali jsme lépe kombinovat a hned jsme si vypracovali několik brankových příležitostí, bohužel jsme žádnou neproměnili. Soupeře jednou zachránila tyč a dvakrát stihli vykopnout obránci hostí míč téměř z brankové čáry. Utkání tak skončilo asi spravedlivou remízou.

• Filip Zikmund

Nový Bor na nás vyrukoval s posíleným kádrem z druholigového Varnsdorfu, který měl tento víkend volno. Ostřílený exligový stoper Janů si od začátku dirigoval obranu a přesným pasem nacházel rychlá křídla což naší obraně dělalo velké potíže. Po velkém tlaku hostů, kteří dokonce trefili dvě tyče však udeřilo na druhé straně. Z ojedinělé šance jsme se dostali do vedení. Do druhého poločasu jsme vstoupili špatně a probudil nás až gól hostů po několikaminutovém obléhání naší branky. Po obdrženém gólu jsme iniciativu převzali my a především Miškovský měl dvě tutové šance, ale bohužel chybělo vždy trochu štěstí v zakončení. V poslední minutě utkání jsem dokonce utíkal sám na branku hostů, ale neproměnil jsem. Ztrátu dvou bodů beru na sebe o to víc, že jsem neproměnil i rozhodující penaltu v rozstřelu. Příští týden musíme zabrat a přivézt tři body z Turnova