FK Litol – Drahelice

Branky: 2x Fér, Svoboda V., Zíta T., Holub

Hráli: Hrabánek (Zoubek) – Zíta T., Lepka M., Holub, Svoboda V., Ponec, Rajl, Bašus O., Houska Petr, Šesták, Trnka, Fér, Jarolím,

Zbrusu nový tým starší přípravky, kde nastala radikální generační výměna, se zakousl do sezony pěkně zostra. Úvod utkání byl ve znamení seznamování se s větším důrazem soupeře, rychlostí a fotbalovostí a tak než stačili přítomní diváci usrknout s pohárků a osvěžit se v příjemně prosluněném dni, sršni dvakrát lovili míč ze své sítě. Rychlé vedení soupeře nás ovšem nezlomilo! Ba naopak… Kluci zjistili, že více pohybu a důrazu jim přinese ovoce a svým dotěrným pohybem a rychlými zisky míčů se pomaloučku dostávali také do hry a začali si vytvářet krásnými akcemi pozice k zakončení. Bylo to až neuvěřitelné, za jak krátkou chvíli jsme dokázali svou hru naprosto změnit a hlavně zlepšit.

Míč putoval z jedné sršní nohy na druhou a jednoduchými kombinacemi jsme přehrávali soupeře, který po hřišti bezhlavě poletoval. Skore jsme dokázali otočit ještě dříve, než se soupeř vůbec stihl vzpamatovat!! Kluci však byli v takové euforii, že absolutně zapomínali na herní kázeň a živelně po hřišti běhali ze strany na stranu a všichni si v tu chvíli chtěli vstřelit branku nebo alespoň na ni nahrát. Toto nám však přinášelo okna v naší obraně a tak soupeř stihl celkem pohodlně skore srovnat. Převrátit konečný výsledek na svou stranu se pak již ani jednomu z týmů nepovedlo…

Utkání tak skončilo remízou, ale herně jsme snad přišli na to, co nám může přinést úspěch a jak by bylo dobré k dalším utkáním přistoupit. Hráči si za utkání zaslouží poděkování a přítomní diváci taktéž za skvělou podporu a parádní vytvořenou atmosféru.

Michal Jareš

4.9.2017 17:30 Starší přípravka - III. třída skupina A 2017/18 2017 - 2018