FK Litol – Sokol Chotětov

22.9.2016

Přátelské utkání mladší přípravky, hráno na dvou hřištích souběžně.

hřiště západ:

Litol 6 – 13 Chotětov

branky: 3x Jan Knobloch, 2x Dan Holub, 1x Šimon Hanke

hráli: Jiří Hrabánek – Šimon Hanke, Martin Lepka, Dan Holub, Vít Kratochvíl, Jan Knobloch, Tomáš Zíta, Dominik Blecha, Adam Fér

Naši hoši nastoupili do utkání s bohorovností jim vlastní a s představou, že si soupeře budou pomaličku vychutnávat. Než se rozkoukali, prohrávali 1:6 a mohli dál jet jak na horské dráze. Jiný mančaft by se za takovéhoto průběžného stavu snadno zlomil, ne však sršni. Začali makat a předvedli vyrovnané utkání s řadou šancí, s bojovností a nasazením. Konečný výsledek pak svědčí o vyrovnaném utkání s těžkým soupeřem a je příslibem vítězství v časech příštích.

hřiště východ:

Litol 10 – 11 Chotětov

branky: 6x Adam Šesták, 1x Ondřej Bašus, Vojtěška Vošická, Mariana Burdová, Jakub Konečný

hráli: Prokop/Ponec/Jarolím – Tobiáš Prokop, Jiří Ponec, Zdeněk Jarolím, Ondřej Bašus, Vojtěška Vošická, Adam Šesták, Petr Houska, Mariana Burdová, Anežka Vošická, Jakub Konečný

Na tomto hřišti Litoláci a Litolačky zejména v první části utkání zasypali soupeře sprškou střel a jen díky výbornému výkonu brankáře soupeře jsme nevedli krátce po začátku dvouciferným rozdílem. Pak se hra vyrovnala a iniciativy se ujmul soupeř. Hrálo se zajímavé utkání, kde vedení soupeře utvrzovalo náš tým, že je třeba nevzdávat se a bojovat alespoň o vyrovnání. I to se podařilo, ale nakonec se vítězství přehouplo na stranu soupeře. Utkání potvrdilo stále se zlepšující fotbalové dovednosti našich svěřenců a svěřenkyň a jistě potěšilo oko diváků, kteří se dostavili v počtu nebývale hojném.

Radim Hanke, trenér

22.9.2016 8:49 Přátelská utkání mladší přípravky 2016 /17 2016 - 2017