FK Litol – Budiměřice-Šlotava

Hráli: Šesták A., Holub, Kratochvíl, Pařez, Kaplanová, Kos, Opluštil, Prokop, Rathouská, Šmíd

Přátelé, kamarádi, takto ano.

První poločas jsme hráli se soupeřem vyrovnané utkání. Tomu odpovídal i poločasový výsledek 4:4. V hlavě jsem si přehrával předchozí zápasy a čekal jsem, kdy posadíme soupeře na koně. Něco se však v Litolských změnilo. Bylo vidět, že předchozí porážky bolely a KONEČNĚ jsme chtěli vyhrát.

Do druhé poloviny utkání jsme nastoupili se skutečnou chutí. Soupeře jsme přehrávali individuálně i kombinačně. Šance soupeře vynuloval brankář a tak výsledek druhého poločasu odpovídal naší hře a nasazení. Konečně jsme se nespoléhali na šikovnější spoluhráče a nečekali jsme, že výsledek udělá jeden nebo dva šikulové. Makali všichni. Bojovali všichni a výsledek a konečnou radost si užili všichni. Už bylo načase.