FK Litol – Bohemia Poděbrady „B“

Branky: 3x Fér Adam, 3x Lepka Martin, 1x Prokop Tobiáš

Hráli: Šesták Adam / Cigánik Martin – Cigánik, Šesták A., Holub, Fér, Lepka M., Bašus O., Šulc, Prokop, Kratochvíl, Houska

Po dlouhé zimní pauze jsme se vrhli  maximálním úsilím do zápasové sezóny. Starší přípravka již čítá takové počty, že nezbylo, než ji rozdělit na dvě poloviny s tím, že jedna polovina odjela reprezentovat náš fotbal do Lysé a druhá polovina se na domácím hřišti postavila silnému soupeři z Poděbrad. V Litoli s Poděbradskými se od začátku až do konce hrálo vyrovnané utkání. Šance střídala šanci a konečný výsledek 7:7 je spravedlivý pro obě družstva. Přístup však byl odlišný. My jsme hráli totální fotbal nahoru dolu s prolínáním postů, soupeř organizovaně a postově.

Proti organizované hře soupeře bychom neměli mít šanci. Přístup našich fotbalistů k vracení se z útoku do obrany však byl neskutečně zodpovědný. Nikdo nevypustil jediný souboj. Nikdo nevypustil jediný sprint se soupeřem. Nikdo míč nezakopával a snažil se hrát za každé situace konstruktivně a odvážně.

Hoši děkuji. TO BYL FOTBAL, který má budoucnost. Vytrváme, a už se těším, až se náš Litolský roj vrhne na dalšího soupeře.

Radim Hanke, trenér

Datum Čas League Sezóna