FK Litol – AFK Sadská

21.9.2015

michalMichal Jareš (trenér FK Litol):
Další těžké střetnutí s kvalitním soupeřem, které se nám vydařilo herně nikoliv však výsledkově. Úvodní pětiminutovku jsme strávili na soupeřově polovině a ze série autových vhazování a rohových kopů jsme vytěžili po zásluze vedoucí branku. Hosté se nebyli schopni dostat do hry, jelikož sršni hráli opravdu dotěrně a nenechávali Sadské ani chvilku klidu. Když to nešlo fotbalově tak to zkusili hosté silou a rázem přišel zvrat v utkání. Jediné co soupeř předvedl byla kanonáda z poloviny hřiště na naši branku, nutno však podotknout, že tato strategie slavila úspěch. Jakmile toto hosté zjistili prakticky přestali hrát fotbal a pouze posílali projektily na naši bránu. A to se v naší bráně ještě několikrát skvělým zákrokem předvedl Míra Říha a mnoho šancí dokázal zneškodnit. Zatímco sršni si trpělivě od obránců snažili vypracovat akci za akcí a na rozdíl od sadšťáků fotbal skutečně předváděli. Na našich borcích byl vidět smutek a zklamání z takového průběhu, věděli totiž, že fotbalově jsme byli jasně lepší, ale brankový stav hovořil v náš neprospěch. I tak se statečně rvali o každou šanci až do závěrečného hvizdu. Přístup sršňů a to jak celý zápas pojali je příkladný, jelikož pouze tak se mohou fotbalově posunout dále. Zjistí kde je potřeba zabrat a zlepšit se a poučí se z chyb, které dále třeba již nebudou opakovat a jejich výkonnost půjde o to rychleji vzhůru. Všichni naši borci si zaslouží pochvalu a poděkování za to jak se s celým zápasem popasovali a jak k němu přistoupili.

21.9.2015 17:00 Okresní přebor - starší přípravka 2015/16 2015 - 2016

FK Litol – starší přípravka314Prohra