FK Čechie Vykáň – FK Litol

Branky: 2x Jakubal
FK Litol: Říha – Šimon, Šesták O., Hanzal K., Jakubal, Hejzlar M., Žák, Janík, Droberjar, Král, Zoubek O., Prach

michalMichal Jareš (trenér FK Litol):

Utkání se nám hrubě nepovedlo!! Ačkoliv jsme to byli my, kdo vstřelil úvodní branku, jako by kluky tato skutečnost ukolébala… Skvěle hrající domácí nám nedali píď hřiště zdarma a sršni jakoby zapomněli létat. Leckdy jen bezmocně přihlíželi, jak je domácí doslova rozkládají na prvočinitele. Vykáň perfektně kombinovala, dávala si balon včas od nohy a branky v naší síti rychle přibývali. První půle ještě byla z naší strany dobrá, stačili jsme „jakš takš“ s pohybem a zaměstnávali také soupeřovi obránce. To druhé dějství jsme byli na hřišti v roli bezmocného komparzu. Kluci jakoby zcela zapomněli to, co umí a naprosto rezignovali na utkání. Výsledkem toho byla vysoká prohra, ačkoliv ještě spousta šancí domácích zůstala nevyužita. Je třeba rychle na tento zápas zapomenout a v dalším utkání se snažit o nápravu, jelikož kluci umí zahrát podstatně lépe a bylo by dobré to také ukázat.

FOTOGALERIE Z UTKÁNÍ

2.5.2016 17:00 Okresní přebor - starší přípravka 2015/16 2015 - 2016