TJ Sokol Drahelice – FK Litol

30.10.2016

Branky: Kejha M. 2x, Dzurko M., Šimon J.

Žlutá karta: Dzurko

Sestava: Cibulka M. – Šesták Z., Šimon P., Černý T., Brychta J., Kejha M., Křivánek P. (58´Jareš M), Papáček J., Šemberk R. (53´Eliška P.), Dzurko M. (74´Šimon J.), Fér L.

Diváci: 90 – děkujeme hojnému počtu našich příznivců za podporu

V týdnu se množily omluvenky, a tak hrozily problémy se sestavou. Naštěstí se sportovnímu řediteli podařilo na volném trhu ulovit dvě nové sršní akvizice a tím se vše vyřešilo. Bravurní to čin… Při příjezdu k chrámu domácích bylo jasné, že se zde bude hrát kopaná v pravém slova smyslu. Nejspíše si místní zemědělci spletli hřiště Drahelic s okolní zemědělskou půdou a provedli zde podzimní orbu. Taktika byla tedy jasná – dát více branek než domácí. Fotbal se na tomto „pažitu“ opravdu hrát nedal. Do branky se dnes postavil „Cíba“ a je nutné uznat, že chytal velmi jistě. Ani nebylo znát, že to není brankář. Dá se říci, že zápas jsme měli celou dobu pod kontrolou a domácí ohrožovali naší branku pouze ze standartních situací. V prvním poločase se nám podařilo proměnit dva rychlé protiútoky a domácím jeden rohový kop. Sršní obranu asi rozhodilo to, že kopající hráč tohoto rohu vybíhal z křoví navazujícího hned na rohový praporek, a tak nebylo ani vidět, že se již kope. V druhém poločase přišel čas na předvedení dvou nových sršních posil. Nejprve došlo na P.Elišku a následně i na J. Šimona. Oba hned od první chvíle uchvátili svými výkony litolské příznivce. P. Eliškovi zabránil v úspěšném zásahu do černého nerovný trenér. J. Šimon si na rozehřátí hodil jeden „polčík“ okolo rohového praporku, aby mohl o pár minut později vyškolit domácího brankáře po samostatném úniku. Náš nový snajpr zapomněl ve vší skromnosti přesný zásah oslavit a radši si šel zavázat tkaničky u střelek. Již teď je jasné, že budeme muset začít projektovat novou budovu se zázemím v našem sršním svatostánku, protože díky velice širokému kádru se již nevejdeme do šatny a hlavně do kantýny.

Papáček Jan

30.10.2016 14:30 Muži IV. třída - skupina A 2016/2017 2016 - 2017