Cidlinská FA – FA Litol

Branka: 3x Řehák Jan, Král A., Šubrt T.

Hráli: Hlavsa –  Šubrt T., Wolf M., Ševčák, Mazáček, Lepka L.,Hejzlar J., Šubrt M., Řehák Jan, Král A.

Stejný soupeř jako o den dříve v kategorii starších žáků, jen vyšší věková kategorie, čekala náš tým. S většinou hráčů starších žáků, kteří ale již nedomyslitelně do tohoto týmu patří, jsme nastoupili k utkání. Co ovšem dnes naši kluci předvedli, to byla pastva pro nejedno fotbalové oko. Od samého začátku jsme předváděli krásnou pohlednou hru plnou rychlých kombinací a parádních akcí, zejména po křídelních prostorech. Neodradil nás ani první inkasovaný gól a kluci si jeli svou. Neúnavně makali v soubojích, sprintovali do náběhů před branku soupeře a tlačili se do zakončení. Šance střídala šanci a kdo si myslel, že po obrátce náš tým uvadne tak musel být hodně překvapen.

Kluci do druhé půle naskočili s ještě větší chutí a vervou naše nádherné akce uznale chválili i fanoušci a trenéři hostujícího týmu. Toto byl z mého pohledu zatím nejpovedenější zápas dorosteneckého týmu v jarní části. Na klukách bylo vidět, jak si zápas užívají a jak je baví a totálně zlomili odpor domácího celku. Zaslouženě jsme si došli pro vítězství, které dnes bylo podpořeno parádní fotbalovostí a nadšením ze hry. Kluci dnes předvedli své možnosti a patří jim za dnešní výkony velké poděkování.

Michal Jareš

Datum Čas League Sezóna