Bříství – FK Litol

Branky: 39´ Fér, 67´ a 82´ Dzurko, 87´ Černý

Sestava: Eichler – Levý (45´ Kejha), Brychta (30´ Holan), Zikmund, Cibulka – Novotný, Černý, Křivánek, Šemberk (66´ Jareš) – Fér, Dzurko

Podle naší předvedené hry ze začátku utkání to vypadalo, jako kdybychom si mysleli, že se soupeř porazí sám bez jakékoliv aktivity. Nebyla tam chuť, nebylo tam nasazení a touha po vítězství. A proto jsme taky od 7. Minuty prohrávali po naší chybě a nedůslednosti. Po půl hodině hry se karty otočily, my jsme si konečně vyhověli, nahráli a vypracovali pár gólových šancí, které vyústily ve vyrovnávací branku, kdy se po krásně zahraném přímém kopu prosadil hlavou Lukáš Fér alias Lafata.

Druhý poločas se už trochu přiblížil hře jakou bychom chtěli předvádět. Dovolím si říci, že v druhé půli na hřišti dominoval pouze jeden tým. Soupeř se do šancí takřka nedostal, pouze po dlouhých nakopávaných balónech, se kterými si však naše obranné řady společně s brankářem Eichlerem poradily. Bylo jen otázkou času, kdy prolomíme střeleckou nepřesnost. To se povedlo v 67. minutě, kdy jsme šli po brance Milana Dzurka do vedení. Náš tlak neustával, šance přicházely a odměnou byla druhá trefa Dzurka po individuální akci tohoto chladnokrevného útočníka. V závěru utkání se po krásné kombinační hře prosadil a síť domácí svatyně rozvlnil sváteční střelec Tomáš Černý, který tak završil skóre na konečných 4:1.

Rád bych závěrem vyzdvihl příjemnou diváckou kulisu, kterou vytvořili fanoušci jak domácích, ale hlavně fanoušci a nadšenci Litolského fotbalu. Velké díky.