Brandýs/Boleslav – TJ LITOL

Utkání mladší fotbalové přípravky – 15.6.2016 hráno na 2 hrištích

Hřiště A:

Brandýs/Boleslav – TJ LITOL 10:13

Branky: 4x Holub Dan, 3x Lepka Martin, 3x Knobloch Jan, 2x Zíta Tomáš, Hanke Šimon
V brance se vystřídali: Zoubek Ondřej, Zíta Tomáš
V poli hráli: Ondřej Zoubek, Jan Knobloch, Tomáš Zíta, Marek Trnka, Šimon Hanke, Dan Holub, Martin Lepka

Naši „starší“ hráči hráli kombinační fotbal. Po první úspěšné třetině (7:2) si vybrali slabší chvilku s nízkým nasazením a odpočinkovým tempem s výsledkem v tomto herním období (2:4), aby nakonec zase mákli a hráli třetí třetinu vyrovnanou. Nakonec je zápas natolik chytil, že odmítali skončit a hráli by až do setmění.

Hřiště B:

Brandýs/Boleslav – TJ LITOL 18:3

Branky: 3x Zemanová Maruška
V brance se vystřídali: Adam Šesták, Vojta Svoboda, Tobiáš Prokop
V poli hráli: Adam Šesták, Anežka Vošická, Vojtěška Vošická, Vojta Svoboda, Maruška Zemanová, Šárka Zemanová, Tobiáš Prokop, Jakub Konečný

Děvčata a chlapci sehráli náročné utkání. Je sice pravda, že se hrálo především na naší polovině hřiště, nicméně i tak jsme se snažili o kombinaci a přechod do útočné poloviny hřiště. Nasazení a odhodlání Marušky Zemanové, nezůstalo bez gólové odezvy.