Bohemia Poděbrady – FK Litol

29.5.2017

Branky: Janík, Prach, Žák

Hráli: Říha – Poledne Š., Poledne O., Žák, Šimon, Janík, Král, Prach, Svoboda J., Trnka, Zíta T.

V parném odpoledni zalétali naši sršni do poděbradské jámy lvové. Soupeř, jež má momentálně suveréně nejlepší tým na okrese, budil respekt, ovšem sršni se nikoho a ničeho nebojí, což hodlali demonstrovat. Domácí se mohli uklidnit rychlým gólem již po pár vteřinách hry, ovšem ten jim spíše uškodil a sršni si pomalu a jistě začali zjednávat respekt a tvořit nebezpečné situace. Náš dotěrný pohyb a všudypřítomnost našich hráčů začala dělat domácím obrovské problémy a když jsme v euforii vstřelili i první branku, křídla našich hráčů se mocně rozmáchla...

Pryč byl ostych a bojácnost ze soupeře a na hřišti byl vidět zcela vyrovnaný mač. Nás zdobila velká odhodlanost a bojovnost na hranici samého zdraví a i když byli domácí fotbalovější, měli s našimi borci velké problémy. Zcela vyrovnaný první poločas mohl předjímat zajímavé druhé dějství. Sršňům však velmi rychle ztuhla křidélka a jejich pohyb v úmorném vedru začal velmi rychle skomírat.

Domácí však nepolevovali, jakoby chtěli dokázat, že oni jsou vládci okresu. Utkání jsme statečně dohráli a jen díky docházejícím silám jsme nemohli být soupeři vyrovnaným sokem až do konce utkání. Klukům patří poděkování a i přes některé stále se opakující chyby a tvrdohlavost některých našich hráčů, jim patří všem poděkování za to, jak utkání absolvovali.

Michal Jareš

29.5.2017 18:00 Okresní přebor – starší přípravka 2016/17 2016 - 2017