AFK Sadská – FK Litol

26.10.2015

michalMichal Jareš (trenér FK Litol):
Přípravka se tímto zápasem rozloučila s premiérovou podzimní částí v okresním přeboru a nutno podotknout, že se vší parádou a tím nejlepším způsobem. Ale pěkně od začátku. Sršni od první minuty předváděli krásnou kombinační hru, ale šance si proti urputné obraně domácích ne a ne vypracovat. Ti však oproti nám se střílením branek neměli problém a své šance beze zbytku využívali. Poločasový stav vypadal hrozivě, ale sršně to naopak nakoplo k parádní jízdě. Také díky tomu, že nás soupeř zřejmě již odepsal, se žluto-černí neuvěřitelně zvedli a začali na hřišti excelovat. V druhé půli byl na hřišti pouze jeden tým a to ten náš. Kluci dřeli, makali a začali proměňovat své šance, které si svou zarputilostí a dravostí vytvářeli. Velice brzo se nám podařilo skóre srovnat a do konce utkání zbývalo ještě spousta času. Opaření domácí se nezmohli téměř na nic. Naprosto zaskočení si nebyli schopni nahrát míč natož naši branku ohrozit. I přes to se jim však ještě jednou podařilo vstřelit gól a jít do vedení. Sršni se tím však nenechali zlomit a vrhli se opět s chutí do útočení, což se jim po zásluze vyplatilo. Rychlé dvě branky v síti domácích určili obrat ve skóre v náš prospěch a to jsme již nepustili. Nadšeně hrající sršni se na sebe po závěrečném hvizdu vrhli a radují se možná ještě dnes. Nejlepší výkon celé sezony a parádní tečku si nechali na poslední utkání a svým představením udělali skvělou tečku za povedenou sezonou. Všem hráčům, kteří v podzimní části naskočili do týmu starší přípravky je potřeba poděkovat za reprezentaci našeho oddílu a za svou píli a elán, který do fotbalu vložili. Rodičům touto cestou děkujeme za perfektní podporu a vytvořené zázemí, bez kterého by se nešlo obejít.

Sestavy: Říha – Droberjar, Janík, Zoubek O., Hanzal K., Jakubal, Žák, Šesták O., Šimon, Hejzlar M., Zíta T., Zíta J.

26.10.2015 17:00 Okresní přebor - starší přípravka 2015/16 2015 - 2016

AFK Sadská314Prohra