AFK Sadská – FK Litol

Branky: Zoubek M., Šubrt, Lepka L., Ciryn

FK Litol: Jirků – Hanzal K., Zoubek M., Mazáček, Houska Pavel, Ciryn, Šubrt, Poustka, Špitálník, Lepka L., Tůma, Hejzlar J., Illner,

Michal Jareš (trenér FK Litol):

michalStřetnutí s kvalitním soupeřem prokázalo morální sílu sršní bandy, ale poukázalo také na to, že soutěž ještě zdaleka nekončí a že rozhodně žádný soupeř proti nám neprodá kůži lacino!! Vstup do utkání jsme měli aktivní a spíše drželi míč na svých kopačkách… Po pár minutách se ovšem hra změnila v dostihové závody (((-: Oba týmy se okamžitě snažily dotáhnout balón před soupeřovu bránu a fotbal v tu chvíli příliš fotbalovosti nepobral. Zatímco domácí byli velmi produktivní a nasypali do naší branky tři góly, sršni se trápili, a ačkoliv si několik šancí vytvořili, trefili se „pouze“ z pokutového kopu. Naše hra byla v první půli příliš individualistická, a jelikož přicházelo hodně našich zbytečných ztrát míče, tak i velice náročná, protože získat zpět balon bylo velmi obtížné. Leckdo by nad žluto-černými po prvním poločase zlomil hůl, ale kdo tak neučinil, nelitoval… Druhé dějství sice nebylo nijak výrazně fotbalově koukatelnější, ovšem naši borci zařadili vyšší rychlostní stupeň a začali mít nad soupeřem navrch. Naše brejky byly smrtelné, a když jsme snížili na rozdíl jedné branky a vzápětí pohotovou dorážkou srovnali brankový stav, bylo patrné, že euforie v žilách kluků dopomůže k fantastickému obratu!! Skutečně se tak stalo a několik minut před koncem se klukům podařilo převrátit brankový stav na naši stranu. Domácím nezbylo mnoho sil na nějaký závěrečný tlak a tak si sršni dokráčeli k poctivě vydřenému vítězství z horké soupeřovi půdy. Za nasazení a odhodlání zaslouží kluci absolutorium a díky, ovšem sami dobře vědí, že z pohledu fotbalovosti tentokráte zdaleka nepodali maximum toho, co skutečně umí.

21.5.2016 10:00 Žáci 7+1 sk. "A" 2015 / 2016 2015 - 2016

KlubStav 1. poločasuCelkový počet gólůVýsledek