AFK Sadská – FK Litol

Branky: 2x Dan Holub, 2x Šimon Hanke, Tomáš Zíta, Jan Knobloch, Martin Lepka, Dominik Blecha

Brankáři: 1. poločas Ondřej Zoubek, 2. poločas Šimon Hanke
Sestava: Tomáš Zíta, Jan Knobloch, Dan Holub, Martin Lepka, Adam Šesták, Šimon Hanke, Petr Houska, Dominik Blecha, Ondřej Zoubek

michalMichal Jareš (trenér FK Litol):
Oba týmy předvedli, za slunečného odpoledne, parádní zápas. Sršni proti sobě měli vlastně o rok starší kluky, jelikož náš ročník 2007 reprezentoval „pouze“ Ondra Zoubek. A první poločas to bylo hodně znát. Fyzicky vyspělejší domácí měli v soubojích na vrch. Litolští se však i tímto handicapem dokázali vyrovnat a jak ukázali už i v jiných zápase, zdobí je nezměrná touha a chuť v zápasech uspět. I když poločas prohráli, nevzdali se a v druhém dějství zmáčkli domácí do kleští a zápas začali pomalu otáčet ve svůj prospěch. Zdálo se, že Sadská pomalu odpadávala a sršni na hřišti kralovali. Jejich umění a krásné akce byli odměňovány brankami v soupeřově síti a konečné vítězství bylo zcela zasloužené. Kluci si zaslouží poděkování a pochvalu za to jak se v tomto zápase ukázali a co předvedli. Jejich tréninková píle a pracovitost je po zásluze odměňována vítězstvími v takovýchto utkáních.

Datum Čas Sezóna
17.9.2015 17:16 2015 - 2016