AFK Sadská – FK Litol

26.2.2016

Přátelské utkání mini přípravky 26.2.2016

Branky: 2x Šimon Hanke, Miroslav Šmíd, Tobiáš Prokop

Sestava: Šimon Hanke – Tobiáš Prokop, Timi Kropáček, Dominika Kaplanová, Miroslav Šmíd, Marek Srp, Robert Lašmanský, Richard Lašmanský

Michal Jareš (trenér FK Litol):
michal Utkání tentokráte připomínalo spíše veřejné zasedání. Chumel, kteří hráči obou týmů vytvořili se pohyboval po tělocvičně ze strany na stranu a krásného fotbalu k vidění moc nebylo. I když tento styl není u minipřípravky nic nestandardního i tak jsme dokázali soupeře přetlačovat. Snažili jsme se soupeře přehrávat přechodem po stranách, což se nám s větším či menším úspěchem dařilo. Sršni se snažili hrát kombinačně již od brankaře, aby se co nejvíce hráčů zapojilo do hry a minilitoláci v čele s neúnavnou minilitolačkou se předháněli v kvalitě zpracování správnou nohou do správného prostoru. Celkový brankový stav je na tuto kategorii až příliš nízký, ale bylo dáno smolnými chvilkami v zakončení, když spoustu míčů vyslaných na branku skončilo jen těsně vedle brankových tyčí. Naši borci tentokrát neseřídili mířidla na trochu menší branky (2×1,8 m). V zápase jsme vedli 2:0, pak prohrávali 2:3, ale morálka je silnou stránkou sršního mužstva a tak nikdo nemalomyslněl a nepochyboval, jak výsledek dopadne. Bojovnost i kvalita nás dovedla k těsnému výsledku v náš prospěch. Všichni si zaslouží díky a pochvalu za to jak se s nelehkým zápasem popasovali.

Datum Čas Sezóna
26.2.2016 17:00 2015 - 2016