FK Litol
Oficiální stránky klubu

Turnaj mladší a mini přípravky v Litoli 22. dubna 2017

Radost z gólu byla opravdu vždy veliká :-)…

V předposlední dubnovou sobotu jsme hostili na našem hřišti turnaj Polabské ligy nadějí ročníků 2009 a mladších. Počasí nám ukázalo svou odvrácenější tvář. Vzhledem k trvajícímu dešti a studenému počasí bylo otázkou, zda turnaj neodvolat a nepřesunout na jiný termín.

Nakonec jsme se rozhodli nevzdat se a užít si to, když fotbal je sport venkovní a otužování k němu patří. Naši svěřenci a svěřenkyně k prvním utkání nastupovali v dešti, ale na jejich nadšení a sportovním nasazení to vůbec nebylo znát.

Sehráli jsme krásná a bojovná utkání a vstřelili tolik gólů, že snad nikdo neodcházel, aniž by nějaký gól nevsítil. Nakonec se umoudřilo i počasí a všichni, kteří k utkání dorazili, si užili úžasnou sobotu s kamarády, rodiči a sportem, který mají rádi.

Za Litol nastoupili a skvěle reprezentovali:
Pavel Nashta, Sebastian Schrötter, Dominika Kaplanová, Marek Bašus, Jáchym Bašus, Tereza Svatušková, Michael Bernátek, Kateřina Rathouská, Jan Lašmanský, Tomáš Komárek, Matyáš Svatuška,

Miroslav Šmíd, Timi Kropáček, Dominik Pařez, Vít Kratochvíl, Tobiáš Prokop, Matyáš Zikmund, Martin Cigánik, Marek Srp, Jindra Špeta, Adam Votrubec, Robert Lašmanský, Šimon Hanke, Dominik Blecha.

Radim Hanke, trenér

FOTOGALERIE

VIDEO