FK Litol
Oficiální stránky klubu

Bílá st.přípravka – 3. třída skupina C 2018/19

Důležitá poznámka k jarní sezóně zápasů st. přípravky:

Vzhledem k velkému počtu dětí ve starší přípravce byly pro jarní sezónu přihlášeny tři soutěže. Proto se v jednom termínu a čase hrají 3 zápasy. O tom, jakého utkání se zúčastní vaše dítě, budete vždy třenérem s předstihem informování prostřednictvím SMS, popř. vše naleznete v tabulce níže.

  Pondělí 3. září 17:30 Pátek 7. září 17:30 Pondělí 10. září 17:30 Pondělí 17. září 17:30 Pátek 21. září 17:30 Pondělí 24. září 17:30 Pondělí 1. října 17:30 Pátek 5. října 17:30 Pondělí 8. října 17:30 Středa 10. října 17:30 Pondělí 15. října 17:00 Pondělí 22. října 16:30
    Přerov n.L. – FK Litol FK Litol – Milovice A POLABAN Nymburk B – FK Litol FK Litol – SEMICE FK Litol – SADSKÁ B Kostomlaty n.L. – FK Litol Stratov – FK Litol FK Litol – Lysá n.L.   AFK NYMBURK – FK Litol FK Litol – Ostrá
  Straky – FK Litol FK Litol – Bohemia Poděbrady 09   FK Litol – Milovice B Sadská A – FK Litol   FK Litol – Třebestovice   Slovan Poděbrady – FK Litol FK Litol – Pátek B FK Litol – Drahelice Krchleby – FK Litol
  Městec Králové – Litol Litol – Loučeň   Litol – Milovice C Cidlinská FA – Litol Bohemia Poděbrady 08 – Litol Litol – Opočnice     Litol – Pátek A Litol – Budiměřice-Šlotava Křinec – Litol
Bašus Ondřej Straky Přerov n.L. trénink Litol 16:15 Litol Sadská Poděbrady Litol Stratov Litol Litol Nymburk Krchleby
Cigánik Martin Tadeáš Městec Litol Litol Nymburk Sadská Poděbrady Litol Stratov Poděbrady Litol Litol Litol
Fér Adam trénink Litol 16:15 Litol Litol Litol Opolany Poděbrady Litol Stratov Poděbrady Litol Nymburk Litol
Hanke Šimon trénink Litol 16:15 Litol Litol Nymburk Sadská Poděbrady Kostomlaty Stratov Poděbrady Litol Litol Litol
Holub Daniel Straky Přerov n.L. trénink Litol 16:15 Litol Opolany Litol Kostomlaty Stratov Poděbrady Litol Litol Křinec
Houska Petr Straky Litol trénink Litol 16:15 Litol Opolany Litol Litol               – Litol Litol Litol Křinec
Hrabánek Jiří Straky Přerov n.L. Litol Nymburk Litol Poděbrady Kostomlaty               – Litol Litol Litol Křinec
Chyňava Matouš Straky Přerov n.L. trénink Litol 16:15 Litol Opolany Litol Kostomlaty               – Poděbrady Litol Litol Krchleby
Kaplanová Dominika trénink Litol 16:15 Litol trénink Litol 16:15 Litol Litol Litol Kostomlaty               – Poděbrady Litol Litol Krchleby
Kašovský Jakub Straky Přerov n.L. trénink Litol 16:15 Litol Opolany Litol Litol               – Poděbrady Litol Nymburk Litol
Kos Saša Straky Přerov n.L. trénink Litol 16:15 Litol Opolany Litol Litol               – Poděbrady Litol Litol Krchleby
Košvanec Pavel trénink Litol 16:15 Přerov n.L. Litol Litol Opolany Poděbrady Litol               – Litol Litol Litol Křinec
Kratochvíl Vít Městec Litol trénink Litol 16:15 Litol Litol Poděbrady Litol Stratov Litol Litol Litol Krchleby
Kropáček Timotej Gregor Městec Litol trénink Litol 16:15 Litol Litol Poděbrady Litol               – Litol Litol Litol Křinec
Lepka Martin Straky Přerov n.L. trénink Litol 16:15 Nymburk Opolany Litol Litol               – Litol Litol Nymburk Litol
Magada Matěj trénink Litol 16:15 Přerov n.L. Litol Nymburk Litol Poděbrady Kostomlaty Stratov Litol Litol Litol Křinec
Martínek Radek Městec Litol trénink Litol 16:15 Litol Litol Litol Litol Stratov Litol Litol Nymburk Krchleby
Opluštil Petr Straky Litol trénink Litol 16:15 Litol Sadská Litol Kostomlaty               – Poděbrady Litol Litol Krchleby
Pařez Dominik Městec Litol trénink Litol 16:15 Litol Sadská Litol Litol Stratov Poděbrady Litol Litol Krchleby
Peřina Kryštof Městec Litol trénink Litol 16:15 Litol Sadská Litol Litol               – Litol Litol Nymburk Křinec
Ponec Jiří Straky Litol trénink Litol 16:15 Litol Opolany Poděbrady Litol               – Litol Litol Nymburk Křinec
Prokop Tobiáš trénink Litol 16:15 Litol Litol Litol Opolany Poděbrady Litol               – Poděbrady Litol Litol Litol
Rajl František trénink Litol 16:15 Přerov n.L. Litol Nymburk Litol Poděbrady Kostomlaty               – Poděbrady Litol Litol Litol
Rathouská Kateřina trénink Litol 16:15 Litol trénink Litol 16:15 Litol Litol Litol Kostomlaty               – Poděbrady Litol Litol Krchleby
Roza Matyáš trénink Litol 16:15 Přerov n.L. trénink Litol 16:15 Nymburk Sadská Poděbrady Litol               – Litol Litol Nymburk Krchleby
Srp Marek Městec Litol trénink Litol 16:15 Nymburk Litol Litol Litol Stratov Litol Litol Nymburk Litol
Šesták Adam Městec Litol trénink Litol 16:15 Litol Litol Litol Litol Stratov Litol Litol Litol Křinec
Šmíd Miroslav Městec Litol trénink Litol 16:15 Nymburk Litol Litol Litol               – Litol Litol Litol Krchleby
Špeta Jindřich Městec Litol trénink Litol 16:15 Litol Sadská Litol Litol Stratov Litol Litol Litol Křinec
Šulc Václav Straky Litol trénink Litol 16:15 Nymburk Sadská Poděbrady Litol               – Litol Litol Nymburk Litol
Šulcová Anna Straky Litol trénink Litol 16:15 Nymburk Sadská Poděbrady Litol               – Litol Litol Nymburk Litol
Votrubec Adam trénink Litol 16:15 Litol Litol Litol Opolany Poděbrady Kostomlaty Stratov Poděbrady Litol Nymburk Litol
Zemanová Marie Straky Přerov n.L. Litol Litol Opolany Litol Kostomlaty Stratov Poděbrady Litol Litol Křinec
Zíta Tomáš Městec Litol Litol Nymburk Sadská Poděbrady Kostomlaty Stratov Poděbrady Litol Litol Litol

Bílá st.přípravka – 3. třída skupina B 2018/19

DatumUtkáníČas/VýsledekSoutěžSezónaČlánekMatch Day
Bílá st.přípravka - 3. třída skupina C 2018/192018 - 2019-
Bílá st.přípravka - 3. třída skupina C 2018/192018 - 2019-
Bílá st.přípravka - 3. třída skupina C 2018/192018 - 2019-
Bílá st.přípravka - 3. třída skupina C 2018/192018 - 2019-
Bílá st.přípravka - 3. třída skupina C 2018/192018 - 2019-
Bílá st.přípravka - 3. třída skupina C 2018/192018 - 2019-
Bílá st.přípravka - 3. třída skupina C 2018/192018 - 2019-
Bílá st.přípravka - 3. třída skupina C 2018/192018 - 2019-
Bílá st.přípravka - 3. třída skupina C 2018/192018 - 2019-