Info – WhatsApp

Pro aktuální komunikaci ohledně tréninků (změn kvůli počasí atp) a zápasů jsou zřízeny 3 skupiny v aplikaci WhatsApp: FK Litol, žáci, FK Litol st. přípravka a FK Litol ml/min přípravka.
Čarodějnice v sršním hnízdě

FK Litol, neboli tým litolských sršňů, který se po sestupu z divize pohyboval na hranici samé existence, prožívá obrození. Za oživením klubu, který nyní vládne IV. třídě s náskokem deseti bodů, lze hledat příchod odchovanců a srdcařů, kteří jsou ochotni svůj volný čas zdarma.....
Hemžení Litolského potěru

Zima je pryč a nastal čas vrátit se z Milovického azylu na náš domácí pažit. Naše fotbalová přípravka zahájila jarní část sezóny společným tréninkem a trenéři se měli co činit.
Zimní období v sršním hnízdě

Ani v zimních měsících, které se letos konečně pořádně rozparádily, naše týmy nezahálí. Všechny mládežnické týmy s pravidelností trénují v dočasném zimním azylu v Milovicích. Tamější hala s umělým travnatým povrchem, nabízí skvělé podmínky pro trénování i zápasová klání a to i těch nejmenších kategorií.
Hodnocení podzimní části žáků

Trenér žáků Michal JAREŠ hodnotí odvedenou práci svých svěřenců po podzimní části soutěže. Druhou sezonu žáků 7+1 Okresního poháru jsme načali podzimní částí, jejíž hodnocení musí být jedině pozitivní.
Kryštof Hanzal nominován do okresního výběru

Je prvním hráčem litolské mládeže, který obdržel pozvánku na sraz fotbalových talentů Nymburského okresu. Kryštof Hanzal je takto oceněn za výkony které předvádí na fotbalovém pažitu, ale v neposlední řadě také za jeho píli a poctivost při tréninku.