Turnaj mini přípravek Kostomlaty n/L 13.5.2017

18.5.2017
Po třech týdnech se naši nejmenší sršníci účastnili miniturnaje a to tentokráte v Kostomlatech. Na dvou hřištích, přičemž na jednom hráli ti úplně nejmenší a na druhém o něco zkušenější borkyně a borci, bylo k vidění ledasco z nejen fotbalových dílen našich nadějí.
Čarodějnice v sršním hnízdě

11.5.2017
FK Litol, neboli tým litolských sršňů, který se po sestupu z divize pohyboval na hranici samé existence, prožívá obrození. Za oživením klubu, který nyní vládne IV. třídě s náskokem deseti bodů, lze hledat příchod odchovanců a srdcařů, kteří jsou ochotni svůj volný čas zdarma.....
Zimní období v sršním hnízdě

30.1.2017
Ani v zimních měsících, které se letos konečně pořádně rozparádily, naše týmy nezahálí. Všechny mládežnické týmy s pravidelností trénují v dočasném zimním azylu v Milovicích. Tamější hala s umělým travnatým povrchem, nabízí skvělé podmínky pro trénování i zápasová klání a to i těch nejmenších kategorií.